Lego star wars (www.taniaksiazka.pl): Najlepsze zestawy

1. Zestaw myśliwiec X-Wing Luke’a Skywalkera

Zestaw zawiera kultowy już myśliwiec należący do bohatera odległej galaktyki, Luke’a Skywalkera, minifigurki: księżniczkę Leię, pilota Luke’a z zielonym mieczem świetlnym, a także generał Dodonnę z bronią. Model ma 8 centymetrów wysokości, 28 szerokości i 31 długości. Nadaję się ona idealnie do zabawy w gronie małoletnich dzieci. Może także posłużyć jako fantastyczna ozdoba pokoju małego miłośnika Gwiezdnych Wojen. Myśliwiec składa się z otwieranego kokpitu, miejsca na figurkę R2-D2, dwa sprężynowe działka, wciągane podwozie, a także dwa skrzydła ze specjalnym przyciskiem do ustawiania pojazdu w pozycji bojowej. Zabawka pozwoli dzieciom na ogrywanie własnych historii ze świata Star Wars. Ponadto ma ona ogromną wartość kolekcjonerską.

2. Zestaw maszyna krocząca AT-AT

Wspaniały model o ogromnej wartości kolekcjonerskiej. W skład zestawu wchodzą cztery nogi, ruchoma głowa, działka z realistycznie wyglądającym odrzutem, luk bombowy, a także hak, do którego można przymocować myśliwiec X-Wing Luke’a, aby móc odegrać scenę jak ta w 5 części gwiezdnej sagi. Maszyna mierzy aż 62 centymetry wysokości, a w jej ogromnym korpusie może zmieścić się aż 40 figurek, oraz cztery ścigacze Imperialne, co daje ogromne możliwości podczas zabawy. Uzupełnieniem całego modelu jest tabliczka informacyjna. Zestaw ten może być idealnym prezentem zarówno dla tych młodszych, jak i starszych fanów Gwiezdnych Wojen.

3. Zestaw statek kosmiczny należący do Boby Fetta 

Jest to idealny prezent dla fanów seriali “Star Wars: Mandalorian” i “Boba Fett” w których rozwiniętą wątek postaci jednego z najlepszych łowców nagród w historii odległej galaktyki. Cały model składa się z uchwytu ułatwiającego latanie, obrotowych skrzydeł, dwóch obrotowych dział z podwójnymi blasterami, dwa miotacze, a także kokpit. W dodatku w zestawie znajdziemy figurki Boby Fetta i Mando. Statek ma wysokość wynoszącą 8 centymetrów, a także szerokość i długość o wartości 20 centymetrów. Zestaw ma ogromną wartość kolekcjonerską.