Klocki Lego – doskonała zabawa dla każdego

Lego to firma założona przez Ole Kirka Christiansena w 1932 roku w Danii. Klocki Lego podbiły serca dzieci i dorosłych na całym świecie. Te klocki to niezastąpiona i niezapomniana zabawa dla każdego. Kto jako dziecko nie lubił bawić się swoim ulubionym zestawem klocków Lego? Świat klocków Lego to także coś dla tych dorosłych, którzy chcą ozdobić swój pokój wspaniałymi modelami. Istnieje wiele różnych zestawów klocków Lego, m.in. Lego Friends, Lego Harry Potter, Lego The Lord of the Rings, a także – Lego Star Wars. Tej ostatniej serii przyjrzymy się nieco bliżej w niniejszym krótkim artykule.

Lego Star Wars – podróż do wspaniałego uniwersum

„Gwiezdne Wojny” to kultowa seria filmów o tym, co działo się “dawno temu w odległej galaktyce”. Opowiada ona przygodach Luke’a Skywalkera, Hana Solo i Lei oraz wielu innych postaci, takich jak Yoda, Chewbacca czy Darth Vader. Dla fana „Gwiezdnych Wojen” nie ma lepszego prezentu niż jeden z zestawów Lego Star Wars – bez względu na wiek obdarowany z pewnością niesamowicie doceni fakt, że dzięki tym klockom będzie mógł przenieść się do swojego ukochanego uniwersum. Klocki Lego Star Wars zapewnią zabawę na długie godziny, a także wspaniale ozdobią pokój. Ceny klocków Lego Star Wars wahają się od kilkudziesięciu do kilkuset złotych.

Lego Star Wars – zestawy

Istnieje wiele różnych zestawów z serii Lego Star Wars. Są to m.in.:

– Myśliwiec N-1 Mandalorianina;

– Myśliwiec Jedi Obi-Wana Kenobiego;

– Obi-Wan Kenobi kontra Darth Vader;

– Transporter Inkwizytorów Scythe;

– Atak mrocznych szturmowców;

– Sala tronowa Boby Fetta;

– Zestaw bitewny ze szturmowcem śnieżnym;

– Diorama: Szturm na Gwiazdę Śmierci;

– Sokół Millennium;

– Opancerzony maruder Imperium;

– Luke Skywalker’s X-wing Fighter,

a także wiele więcej. Spraw sobie jeden z wymienionych zestawów już dziś i ciesz się światem „Gwiezdnych Wojen”. Układanie i podziwianie tych niezwykle dopracowanych modeli to ogromna frajda. Razem z figurkami Lego zawojuj kosmos!