Seria Star Wars już od lat jest ściśle powiązana z klockami LEGO. Dziesiątki różnorodnych zestawów, nawiązujących do Gwiezdnych Wojen oraz kultowa już seria gier LEGO Star Wars sprawiają, że uniwersum George’a Lucasa już zawsze będzie kojarzyć się nam z najpopularniejszymi klockami na świecie. Poznaj zestawy LEGO Star Wars, kierowane do fanów Gwiezdnych Wojen bez względu na ich wiek.

Zestawy LEGO Star Wars dla małych i dużych

Gwiezdne Wojny już od lat 70. cieszą się uznaniem fanów w każdym wieku. Podobnie jest z zestawami LEGO Star Wars, które kierowane są zarówno dla dzieci powyżej 6. roku życia, jak i dorosłych. Poszczególne zestawy LEGO Star Wars różnią się nie tylko ilością elementów i poziomem trudności, ale również stylistyką. Wśród zestawów dla młodzieży powyżej 13. roku życia i dorosłych szczególnie popularne są wierne, szczegółowe repliki maszyn i akcesoriów znanych z serii filmów George’a Lucasa.

Wśród popularnych zabawek LEGO Star Wars znalazły się takie zestawy jak:

– szczegółowa replika robota kroczącego AT-AT,

– replika statku kosmicznego Sokół Millennium,

– hełmy: Dartha Vadera, Luke’a Skywalkera, Mandalorianina i inne,

– liczne repliki statków kosmicznych, wahadłowców i krążowników.

Zabawki Lego star wars w super cenach nie tylko dostarczają mnóstwo zabawy podczas układania, ale również skompletowane świetnie prezentują się jako ozdoba. Ze względu na ich funkcję dekoracyjną i kolekcjonerską są świetnym wyborem nie tylko dla fanów Gwiezdnych Wojen, ale również miłośników klocków LEGO.

Ulubieni bohaterowie Star Wars w zasięgu ręki

Zabawki LEGO Star Wars pozwalają odtworzyć sceny znane z filmów dzięki postaciom i maszynom znanym z galaktycznej serii. W zestawach LEGO Gwiezdne Wojny pojawiają się kultowe postaci, takie jak Obi-Wan Kenobi, Darth Vader czy Mistrz Yoda. Dla młodszych fanów klocków LEGO zabawa z zestawami Star Wars może opierać się na grze w odgrywanie ról. Z kolei ci nieco starsi z pewnością docenią ich wartość ozdobną i kolekcjonerską.

Ze względu na wierne odwzorowanie bohaterów i maszyn zestawy z serii LEGO Star Wars świetnie sprawdzą się jako prezent dla każdego fana serii. Szeroki wybór zabawek w różnych cenach i kierowanych do różnych grup wiekowych sprawi, że są one niezwykle uniwersalnym pomysłem na upominek.